Ostatni miesiąc nauki w Portugalii

 

Wyjazdy na praktyki zagraniczne stały się już tradycją naszej szkoły. W tym roku 20 uczniów spędziło ostatni miesiąc nauki w Portugalii, w Montijo. Wyjazd był możliwy dzięki środkom pozyskanym w ramach Programu Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie”.

Doświadczenia zawodowe wzbogacali  ekonomiści, hotelarze i technicy żywienia z klas drugich i trzecich. Przed wyjazdem przygotowywali się uczestnicząc w kursie językowo-kulturowo-pedagogicznym.  Ciekawi  świata, ale i nieco onieśmieleni ruszyli 31 maja w podróż. Dla niektórych była to pierwsza podróż lotnicza.  Wszelkie obawy rozwiały się rychło, gdy dotarli na miejsce.

Czytaj więcej...

Staż w Portugalii

31 maja 2014 roku grupa 20 uczniów klas II i III Technikum Nr 1 kształcących się w zawodach technik ekonomista, technik hotelarstwa oraz technik żywienia pod opieką 2 nauczycieli, pani Marty Jareckiej i pani Iwony Pietrzyk, rozpoczęła czterotygodniowy staż w Montijo w Portugalii w ramach Programu Leonardo da Vinci projektu "Europa - nasz kraj, nasze miejsce pracy" będącego częścią programu "Uczenie się przez całe życie".

Czytaj więcej...

Informacja o wyniku postępowania 17.02.2014

Ostrowiec Św., 17.02.2014

 

 

Informacja o wyniku

postępowania o wartości szacunkowej nie przekraczającej progu stosowania ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2013r.,poz. 907, z późniejszymi zmianami) określonego w art.4 pkt.8.

 Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje, że w prowadzonym postępowaniu na organizację podróży uczniów i opiekunów na potrzeby realizacji projektu nr2013-1-PL1-LEO01-38214 „Europa – nasz kraj, nasze miejsce pracy. Praktyki zawodowe uczniów Zespołu Szkół Nr 1”  realizowanego w ramach Programu Leonardo da Vinci będącego częścią Programu „Uczenie się przez całe życie”

Czytaj więcej...