W roku szkolnym 2014 - 15

  • Drukuj
 

Dyżury nauczycieli dla rodziców i uczniów w Zespole Szkół Nr 1 im. M. Kopernika w roku szkolnym 2014/1015

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień i godzina dyżuru

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień i godzina dyżuru

1.

Adamczyk Ewa

piątek 11.45 - 12.30

36.

Marzec Renata

wtorek 9.50 - 10.35

2.

Adamczyk Iwona

godziny pracy pedagoga

37.

Mazan Dorota

środa 8.55 - 9.40

3.

Baszak Bogumiła

poniedziałek 8.55 - 9.40

38.

Mazik Bożena

poniedziałek 11.45 - 12.30

4.

Bęben Agnieszka

środa 9.50 - 10.35

39.

Mieczyńska Lidia

wtorek 9.50 - 10.35

5.

Bryła Renata

piątek 10.50 - 11.35

40.

Moskalewicz Danuta  

poniedziałek 10.50 - 11.35

6.

Chodała Jarosław

środa 11.45 - 12.30

41.

Mroczkowska Iwona 

piątek 9.50 - 10.35

7.

Comber Jarosław

poniedziałek 9.50 - 10.35

42.

Niedźwiecka Agata

środa 13.30 - 14.15

8

Czuba Anna

poniedziałek 9.00 - 9.45

43.

Parcheta Joanna

środa 15.05 – 15.50

9.

Denuszek Anna

czwartek 12.40 - 13.25

44.

Pastuszka Urszula

poniedziałek 11.45 - 12.30

10.

Dyjach Małgorzata

czwartek 12.40 - 13.25

45.

Pietrzyk Iwona

czwartek 8.00 - 8.45

11.

Feret Lidia

czwartek 15.10 - 15.55

46.

Pomostowski Marian

piątek 14.00 - 14.45

12.

Filipczak Bożena

środa 8.00 - 8.45 

47.

Puton Anna

wtorek 10.50 - 11.35

13.

Foremniak Halina

środa 14.15 -15.05

48.

Sitarska Paulina

środa 14.15 - 15.00

14.

Gębora Ilona

poniedziałek 12.40 - 13.25

49.

Skręt Ewa

poniedziałek 9.50 - 10.35

15.

Giemza Małgorzata

piątek 11.45 - 12.30

50.

Skrzypczak Andrzej

poniedziałek 9.50 - 10.35

16.

Góra Ewa

poniedziałek 8.55 - 9.40

51.

Smok Ewa

wtorek 11.30 -12.15

17.

Grabowiec Monika

wtorek 8.55 - 9.40

52.

Smolińska Monika

środa 8.55 -9.40

18.

Grudzień Marzena

poniedziałek 9.50 - 10.35

53.

Sowa Grażyna

poniedziałek 11.45 - 12.30

19.

Jamróz Edyta

poniedziałek 9.50 - 10.35

54.

Starachowski Andrzej

wtorek 8.55 - 9.40

20.

Jarecka Marta

czwartek 12.40 - 13.25

55.

Szczałuba Dorota

piątek 13.25 - 14.15

21.

Jaros Dorota

wtorek 11.45 - 12.30

56.

Świć Andrzej

czwartek 14.30 - 16.30

22.

Jaworski Bernard

wtorek 13.30 -14.15

57.

Świć Anna

wtorek 12.40 - 13.25

23.

Kępińska Dorota

piątek 10.50 - 11.35

58.

Turek Karolina

Środa 11.55 -12.30

24.

Kiszka  Marzenna

czwartek 7.05 - 7.50

59.

Węglewicz Małgorzata

poniedziałek 14.30 - 15.30

25.

Kopański  Jarosław

poniedziałek 9.50 - 10.35

60.

Wieczorek Małgorzata

wtorek 9.50 -10.35

26.

Kosiak Ilona

środa 10.50 - 11.35

61.

Chołuj Marlena

środa 9.50 - 10.35

27.

Kosiewicz Elżbieta

piątek 8.00 - 8.45

62.

Żelazowska Emilia

poniedziałek 9.50 - 10.35

28.

Krawczyk Aneta

czwartek 8.55 - 9.40

63.

Kot Beata

wtorek 14.20 -15.05

29.

Krawczyk Elżbieta

poniedziałek 9.40 – 10.35

64.

Kulita Piotr

piątek 9.50 - 10.35

30.

Kręcki Krzysztof

piątek 7.05 - 7.50

65.

Pożoga Alina

środa 12.40-13.25

31.

Kurek Kamila

piątek 9.50 - 10.35

66.

Biel Krystyna

Dyrektor szkoły

poniedziałek 10.00 -11.00

środa 9.30 -10.30

32.

Kutera  Agnieszka

czwartek 8.00 - 8.45

 

 

 

33.

Macias Anna

czwartek 9.40 - 10.35

 

 

 

34.

Majecka-Loranty Edyta  

piątek 9.50 - 10.35

 

 

 

35.

Marzec Ilona

środa 11.45 - 12.30

 

 

 

 

 

KLASA / WYCHOWAWCA

1a - Ilona Marzec

1b - Iwona Pietrzyk
1c - Dorota Jaros
1d - Marta Jarecka
1eas - Anna Macias
2a – Edyta Majecka - Loranty

2b – Dorota Mazan
2c – Ewa Skręt
2d – Małgorzata Wieczorek
3a – Agnieszka Kutera
3b – Dorota Szczałuba
3c – Edyta Jamróz
3dsr – Ewa Góra
4a – Grażyna Sowa
4b – Lidia Feret
4c – Bożena Filipczak
4d – Marzena Grudzień
4ekr – Renata Marzec
1ku - Ilona Kosiak
2ku – Emilia Żelazowska
3ku – Bożena Mazik
3wz – Iwona Mroczkowska
3 TUd – Monika Smolińska
 
Przydział sal na zebrania z rodzicami

w dniu 2 lutego 2015 r. (poniedziałek) godz.16.00  w ZS Nr 1  

L. p
Klasa
Wychowawca
Nr sali
1
1a
Ilona Marzec
26
2
1b
Iwona Pietrzyk
21
3
1c
Dorota Jaros
31
4
1d
Marta Jarecka
20
5
1e
Anna Macias
29
6
2a
Edyta Majecka-Loranty
27
7
2b
Dorota Mazan
28
8
2c
Ewa Skręt
32
9
2d
Małgorzata Wieczorek
23
10
3a
Agnieszka Kutera
19
11
3b
Dorota Szczałuba
22
12
3c
Edyta Jamróz
17
13
3d
Ewa Góra
18
14
4a
Grażyna Sowa
30 (w innym terminie)
15
4b
Lidia Feret
czytelnia
16
4c
Bożena Filipczak
24
17
4d
Marzena Grudzień
100
18
4e
Renata Marzec
17a
19
1ku
Ilona Kosiak
102
20
2ku
Emilia Żelazowska
7a
21
3ku
Bożena Mazik
25
22
3wz
Iwona Mroczkowska
3
23
3TU
Monika Smolińska
1H