Dzień Otwarty Politechniki Świętokrzyskiej 2019

Otrzymaliśmy zaproszenie – na ręce naszej Pani Dyrektor – na Dzień Otwarty Politechniki Świętokrzyskiej:

 „Szanowna Pani Dyrektor,

 W imieniu Prof. Wiesława Trąmpczyńskiego, rektora Politechniki Świętokrzyskiej, mam ogromną przyjemność zaprosić nauczycieli i uczniów Pani Szkoły do udziału w akcji promocyjnej pn.: „Dzień Otwarty Politechniki Świętokrzyskiej”, która odbędzie się 11 kwietnia br. (czwartek) w godzinach 9:00 – 15:00. Wydarzenie objął patronatem Świętokrzyski Kurator Oświaty!

 

Głównym celem przedsięwzięcia jest prezentacja szerokiej oferty edukacyjnej Politechniki Świętokrzyskiej, nowoczesnego zaplecza naukowego i dydaktycznego oraz zachęcenie absolwentów szkół ponadpodstawowych do studiowania kierunków technicznych. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych wykładach, warsztatach i prezentacjach, które poprowadzą dla nich pracownicy uczelni i partnerzy wydarzenia. Dla przyszłych studentów wykładowcy otworzą drzwi do nowoczesnych laboratoriów. Spotkanie na uczelni będzie doskonałą okazją do osobistych rozmów, których nie zastąpi żadna informacja w Internecie. Będzie można zwiedzić kampus akademicki (począwszy od gmachu reprezentacyjnego, poprzez wszystkie wydziały PŚk, Bibliotekę Główną i miasteczko akademickie).

Współorganizatorem wydarzenia jest Samorząd Studentów, który zaprezentuje osiągnięcia ruchu naukowego naszych żaków. W programie nie zabraknie informacji na temat nowości w ofercie edukacyjnej i pokazów z udziałem drużyny łazika marsjańskiego i wyścigowego bolidu.

 Będę ogromnie wdzięczny za zamieszczenie informacji od Dniu Otwartym PŚk na stronie internetowej szkoły i fanpage’u na Facebook. W załączniku przesyłam oficjalny plakat z programem i grafiką, które można wykorzystać do tych celów. Szczegółowy plan wydarzenia dostępnych jest również na stronie www.tu.kielce.pl .

Bardzo dziękuję za dotychczasowe wsparcie naszych działań promocyjnych!

Serdecznie pozdrawiam.

Kamil Dziewit

Rzecznik Prasowy

Kierownik

Biuro Promocji I Komunikacji

Politechnika Świętokrzyska

Tel. 665-665-811

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.